Aion

Kategorie: MMO-RPG hrySCI-FI hry

MMORPG Aion - při plnění úkolů můžeš se zájmem hájit svou rasu. V tomto fantasy světě můžeš dokonce i létat!

   Začni hrát Aion zdarma   
Aion je fantasy MMORPG hra, korejské firmy NCsoft, která vyvinula také Lineage II. Hra byla původně placená, ale v roce 2012 přešla na F2P (Free to Play - hraní zdarma) model, jež sama nazývá Truly Free (Skutečně zdarma) a i neplatící hráč nemá téměř žádné omezení jako u jiných her (například Lord of the Rings Online) a má přístup k plnohodnotné verzi hry.

Ovšem pro ty, kteří chtějí přispět je ve hře obchod, kde si můžete zakoupit pomocné předměty, většinou na léčení nebo předměty které se spotřebovávají - svitky na prodloužení letové doby atp.

Hra nabízí unikátní PvPvE (Player vs Player vs Environment) prostředí v rozsáhlém fantasy světě nazývaném Atreia, kde proti sobě bojují dvě hráčské rasy zvané Daevas: Elyos a Asmodians, kteří spolu bojují proti třetí nehratelné rase Balaur, která funguje jako univerzální nepřítel jak pro Elyos, tak pro Asmodians.   Hraj Aion zdarma   

Videa ze hry Aion   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít